Terug

Klik hier voor onze kortingscodes!

Dline Cappuccino biologische proteïnedieet shake 510 gram

  • Cappuccino biologische proteïnedieet shake 510 gram
  • Cappuccino biologische proteïnedieet shake 510 gram
  • Cappuccino biologische proteïnedieet shake 510 gram

Op werkdagen vóór 15:00 uur besteld = vandaag verzonden.

  • SKU: S00806
  • Artikelcode: F24-1202
  • EAN: 8719699410053
  • Op voorraad

De proteïnedieet shake bevat 65% eiwitten en heeft een hoge biologische opneembaarheid. De shakes hebben geen bij/nasmaak omdat de producten vrij zijn van aspartaam en sucralose. Gluten vrij shakes.

€ 29,95

Aan verlanglijst toevoegen

Koop nu - Betaal binnen 30 dagen

  • Best shop in (vegan) supplements
  • Op werkdagen vóór 15:00 uur besteld = vandaag verzonden.
  • Koop nu & betaal binnen 30 dagen.
  • Absolute A-Kwaliteit
Placeholder9.4

Webwinkelkeur gecertificeerd

“Prima prijs , goede service”

Productomschrijving

Dline Cappuccino biologische proteïnedieet shake 510 gram

 

  • Ideaal als ontbijt of tussendoortje
  • Bevat 65% eiwitten, gluten vrij shakes.
  • Geschikt voor shakes, mousse, yoghurt, kwark en dessert.
  • Zonder aspartaam en kunstmatige kleurstoffen 
  • Sensationeel lekker
  • Snelle en eenvoudige bereiding
  • Hoge biologische opneembaarheid
  • Van essentiële vitamine en mineralen

Aanbevolen tijdstip van gebruik:

  • In de ochtend
  • Avond
  • Overdag

Cappuccino proteïnedieet shake bevat 60% eiwitten en heeft een hoge biologische opneembaarheid. De shakes hebben geen bij/nasmaak omdat de producten vrij zijn van aspartaam en sucralose. Gluten vrij shakes. 

Geschikt voor shakes, mousse, yoghurt, kwark en dessert. Shakes zijn voorzien van alle essentiële vitamines, mineralen en ze bevatten 15% vezels die nodig zijn tijdens het afvallen en constipatie voorkomen.
Shakes zijn gemaakt van proteïne concentraat verkregen door de cross flow microfiltratie waardoor het product betere en zuiverder eiwitten bevat en een zeer hoge biologische opneembaarheid heeft.


Bereidingswijze:

Shake cappuccino eiwit

1 Doe 250 ml koud water, magere melk of ongezoete soja melk in een shaker.
2 Langzaam twee afgestreken maatschepjes van het poeder in de shaker toevoegen. Gedurende 30 tot 40 seconden shaken tot alles goed is gemengd. Het mengen zou ook kunnen met een mixer.
3 Laat het vijf minuten rusten en shake dan nogmaals 15 seconden voor gebruik.
Het is ook mogelijk de magere melk of soja melk half om half te doen met water.
 

Mousse cappuccino eiwit

1 Doe 250 tot 300 ml koude magere melk in een mixer kom.
2 Voeg al roerend met een garde twee afgestreken maatschepjes van het poeder toe en meng het geheel tot een homogene massa.
3 Klop gedurende één minuut met de mixer op een lage snelheid en dan één minuut op maximale snelheid. Giet het in een kom en laat het in de koelkast rusten gedurende 1uur en 30 minuten.
4 Koud serveren.
 

Yoghurt of kwark cappuccino eiwit

1 Doe 250 tot 300 ml koude yoghurt of magere kwark in een kom.
2 Langzaam twee afgestreken maatschepjes van het poeder in de kom toevoegen. Meng het geheel tot een homogene massa. Het mengen zou ook kunnen met een mixer.
3 Laat het vijf minuten rusten voor gebruik.
 

Dessert cappuccino eiwit

1 Neem 250 tot 300 ml magere melk en breng deze aan de kook.
2 Laat het geheel afkoelen tot 80 graden en voeg dan pas al roerend met een garde twee afgestreken maatschepjes van het poeder toe. Meng het geheel tot een homogene massa. Het mengen zou ook kunnen met een mixer.
3 Plaats het in de koelkast en laat het opstijven.


Dline Cappuccino proteïnedieet shake | Biologisch | ingrediënten:
Cappuccino smaak:

WPC 80 (wei proteïne concentraat 80%), WPI 90% (wei proteïne isolaat 90%), Calciumcaseïnaat isolaat 90%, Soja isolaat 90% (Vrij van plantaardige oestrogenen-niet genetisch gemanipuleerd), Palatinose ™ oligosacchariden, inuline, guargum, aroma Cappuccino (koffie - maltodextrine (mais) - gevriesdroogd natuurlijke aroma’s 0,85-1% cream cornish aroma, annatto) mineralen mix, vitaminen mix, linolzuur, L-carnitine, 5-Hydroxytriptofaan (5-http) , L-arginine, Rhodiola sacra, Ascorbinezuur, maltodextrine(uit aardappel) (<1%), Gezoet met steviolglycosiden uit Stevia.

Van de volgende vitamine en mineralen is aan de shake 30% toegevoegd m.u.v. ijzer daar is 5% van toegevoegd.

Vitamine A, B1, B2, B3, B5, B6, B12
Vitamine C, D, E, H, M, K
Calcium, Chroom, Fosfor, IJzer, Jood, Kalium, Koper, Magnesium, Mangaan, Molybdeen, Seleen en Zink

Allergenen

lupinen, soja, lactose<2%

 

 

 

 

Product tags

Heeft u een vraag over dit product?

Heeft u een vraag over dit product?

Onze medewerker helpt u graag bij het vinden van het juiste product

Reviews

Gebruikers beoordelingen 5 / 5Reviews:(1)

  • SE Door Sandrine - 28-05-2021 05:10

    5 / 5

    Werkt goed voor mij. En smaakt erg lekker.

Gerelateerde producten

Vergelijk producten Verwijder alle producten

You can compare a maximum of 3 products

    Hide compare box
    Cappuccino biologische proteïnedieet shake 510 gram

    Cappuccino biologische proteïnedieet shake 510 gram

    € 29,95

    Fast24 supplements 9.4 / 10 - 66 Reviews @ webwinkelkeur
    Door het gebruiken van onze website, ga je akkoord met het gebruik van cookies om onze website te verbeteren. Dit bericht verbergenMeer over cookies »